Informace a reference

Oprava a servis počítačů a notebooků, správa sítí

Wratislav Tobola

Jsem 24 letý student informačních technologií a při studiu se již plně věnuji mé práci, která je pro mě zároveň koníčkem.

IT se věnuji již přes 12 let. Zabývám se zejména servisem, opravami, instalacemi a správou koncových zařízení, nebo kompletních sítí v domácnostech, nebo v malých a středních firmách.

Prioritou je pro mě spokojený zákazník, kterého beru také jako mou reklamu, protože vždy mě doporučí dále a tak nemusím, na rozdíl od jiných subjektů, vynakládat peníze na reklamu a zviditelnění. Svou práci beru hlavně jako koníček, což jde na výsledku vždycky znát.

 • 750 Opravených počítačů a notebooků
 • 5110 Zachráněných dat (GB)
 • 180 Spokojených zákazníků
 • 256 Opravených telefonů a tabletů
 • 8 Firem pod kompletní správou

Práce pro společnosti

Pentashot

 

Firma věnující se výrobě a prodeji laserových zbraní, terčů a střelnic pro moderní pětiboj.

Pro firmu Pentashot spravuji celou jejich firemní síť. Řeším běžné problémy a udržuji všechny počítače aktualizované a v provozu.

Podílel jsem se na vývoji moderní laserové střelnice pro závody v pětiboji. Společně s programátory jsme vyvinuli kompletní systém pro vzdálenou správu všech terčů a zasílání výsledků v reálném čase do interní sítě pro závodníky, trenéry a diváky (až 400 připojených zařízení). Měl jsem na starost kompletní návrh a realizaci. Na závodech dohlížím na správný chod a řeším problémy přímo při závodě.

Několik střelnic již bylo prodáno zákazníkům a také byla využita v zahraničí.

 • Japonsko – Mistrovství světa Asie 2017
 • Kazaschtán – Mistrovství světa 2018
 • USA
 • Bělorusko
 • Maďarsko
 • Polsko
 • Egypt

Antakarana Ostrava

Pro kavárnu Antakarana Ostrava zařizuji kompletní IT servis. Proběhla instalace kompletního pokrytí WIFI síti celého areálu, pravidelná kontrola a servis kasy, IT poradenství, kompletní kamerový systém.

Crypto

Pro společnost Crypto Kingdom zařizuji zejména optimalizaci procesů při komunikaci se zákazníkem, zálohu všech emailů a jejich propojení mezi jednotlivými zaměstnanci.

Zastavárna u Přemka

Pro Zastavárnu u Přemka zajišťuji kompletní servis všech počítačů a notebooků dodaných od zákazníků a určených pro další prodej. Každé zařízení je zkontrolováno, vyčištěno, opraveno, přeinstalováno a otestováno, než je prodáno dalším zákazníkům. Taktéž je možné na pobočkách zažádat o můj externí servis.

Tadysprasvismobil.cz

Jedná se o největší servis mobilních telefonů a tabletů v Ostravě a okolí se kterým úzce spolupracuji. Pokud je potřeba, pomáhám s opravou zařízení a také jsem pro ně vytvářel webové stránky. Servis taktéž využívá mé instalační soubory Windows, které jsou optimalizované pro rychlou a bezproblémovou instalaci.

KupTelefon Opava

Malá prodejná mobilních telefonů a servis, pro který jsem vytvářel webové stránky, kontaktní formuláře a stránky propojil s Google a seznam vyhledáváním. Proběhlo také optimalizace SEO pro přísun nových zákazníků. Prodejně také zařizuji servis výpočetní techniky.

Direct Pojištovna

Na pobočce v Ostravě jsem prováděl pravidelnou kontrolu a servis všech zařízení. V případě problému, nebo výpadku, jsem daný problém řešil společně s centrálou.

Vítkovice steel

Prováděl jsem servis, kompletní zálohu dat, upgrade a přeinstalaci několik počítačů ve společnosti. Byl kladen velký důraz na zachování všech důležitých dat a maximální stabilitu při provozu. Všechny požadavky byly splněny.

Dopravní podnik Ostrava
giga
PC-help.cz
Microsoft
Podpora

Zkušenosti

S téměř 12 letou praxí v oboru si dokážu poradit takřka s každým problémem.  Rukama mi prošly stovky zařízení a vždy jsem dokázal závadu, nebo problém odstranit. Pro několik společností obstarávám kompletní IT správu celého systému.

Podpora

Reference

Kromě mnoha spokojených klientů a firem v Ostravě a okolí obstarávám také zakázky v zahraničí. Jako IT správce jsem obstarával konání soutěží a MS moderního pětiboje v Japonsku, Kazachstánu, Bělorusku, USA, Maďarsku a Polsku.

Podpora

Podpora a záruka

Předáním zakázky má práce nekončí. Jelikož mou práci beru i jako koníček, jsem pro své klienty dostupný kdykoli je to možné a případné problémy řeším, nebo dolaďuji přímo na místě. Spokojenost klientů je pro mě prioritou.

Podpora

Osobní přístup

Nejsem servisní středisko, ani žádná společnost. Díky tomu mohu všem mým klientům nabídnou osobní a hlavně individuální přístup přizpůsoben jejich požadavkům. Kladu důraz na spolehlivost, chuť učit se novým věcem a nebojím se výzev.